Ataşehir Su Tesisatçısı

Ferhatpaşa Su Tesisatçısı

Ataşehir Ferhatpaşa Su Tesisatçısı

Ferhatpaşa Su Tesisatçısı Binalar da oluşan (ev, iş yeri, otel, cafe, ofis) arıza, bakım, onarımını yapıyoruz. 30 dakikada servis ile hizmet veren firmamız Hedef Tesisat Ferhatpaşa Tesisatçı olarak hizmet vermektedir. Yaşam alanların da oluşan su kaçaklarını kırmadan dökmeden tespit eder garantili bir şekilde tadilatını yapmaktayız. Ferhatpaşa Lavabo Tıkanıklık Açma tıkalı lavaboları kırmadan dökmeden açmaktayız.

Ferhatpaşa Su Tesisatçısı olarak lavabo tıkanıklıkları yaşamı olumsuz etkilemektedir. Tıkanıklıklar mutfak lavabosu tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, banyo gideri tıkanıklığı vb. gibi tıkalı pimaş borularınızı hiç bir yerde kırma dökme yapmadan hatta pimaş borulara dahi zarar vermeden tıkanan boruları Ferhatpaşa Tesisatçı olarak en uygun fiyat garantisi ile açıyoruz.

Ferhatpaşa Tesisatçı suyun geçtiği her alanda değerli müşterilerimizin 7/24 yanızda olan Hedef Tesisat 14 yıllık deneyimin vermiş olduğu tecrübeye dayanarak güvenilir, hızlı ve geniş servis ağı ile bizlere her zaman Ferhatpaşa Su Tesisatçısı 0532 066 11 42 uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Eviniz de veya iş yeriniz de oluşan arıza, bakım, onarım, tamirat, tadilat gibi sorunlarınızı Ferhatpaşa Tesisatçı olarak hizmet vermekteyiz.

Ferhatpaşa Su Tesisatçısı Verdiğimiz Hizmetler

Ferhatpaşa Tesisatçısı olarak verdiğimiz hizmetlerde kaliteli malzeme, garantili hizmet sunmaktayız.

 • Su sayacı ve vana montajı
 • Su kaçağı tespiti
 • Robotla tıkanıklık açma
 • Gömme rezervuar tamiri
 • Klozet iç takımı
 • Sifon değişimi
 • Lineer süzgeç montajı
 • Musluk/batarya değişimi
 • Basınç düşürücü montajı
 • Doğalgaz filex değişimi
 • Pprc (plastik) boru hattı döşeme
 • Radyatör montajı
 • Pimaş boru hattı döşeme
 • Bina içi pis su hattı
 • Kombi montajı
 • Termosifon montajı
 • Şofben montajı
 • Bina dışı pis su hattı
 • Tuvalet/lavabo montajı
 • Duşa kabin/duş teknesi montajı
 • Sıcak/soğuk su hattı döşeme

Ferhatpaşa Su Tesisatçısı olarak yaşam alanlarınızda oluşan her türlü sorunlarınızı dinliyor çözüm odaklı çalışmaktayız. Uzman ekibimiz su tesisatı ile ilgili bütün teknik eğitimleri almış olup son derece titiz ve temiz çalışmaktadır.

Ferhatpaşa Tesisatçı geniş mobil servis ağı ile değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Yaptığımız işlerin Hedef Tesisat garantisi altında olup oluşan her hangi bir arıza da garanti kapsamından faydalanmak tasınız.

Ferhatpaşa Su Tesisatçısı 7/24 hizmet vermektedir. Uzman ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmayı kendine benimsemiş tesisat alanında uzmanlaşmış Ferhatpaşa Tesisatçı olarak hizmet vermekteyiz.

Ferhatpaşa Tesisatçı Hizmetleri

Firmamız Hedef Tesisat bünyesinde bulunan Ferhatpaşa Su Tesisatçısı olarak genç dinamik kadrosu ile yeniliklere açık, son teknolojileri kullanmayı seven yapısı ile müşteri memnuniyeti ön planda tutularak Ferhatpaşa Su Tesisatçısı olarak hizmet vermektedir.

Ferhatpaşa Su Tesisatçısı müşterilerimize hızlı ve kesintisiz hizmet sunmaktadır. Profesyonel ekibimiz ile kaliteli, güvenilir ve garantili hizmetlerimizden faydalanabilir ve bizlere her zaman ulaşım sağlayabilirsiniz. Ferhatpaşa Su Tesisatçısı gece gündüz demeden 7/24 su tesisatı sorunlarınızı dinliyor anında çözüm odaklı sonuçlar buluyoruz.

Ferhatpaşa Su Tesisatçısı Hakkında Bilgiler

Temiz Su Tesisatı

Hedef Tesisat olarak temiz su hatlarınızı yeniliyor ve bu işlemi sayaçtan kombiye veya termosifona kadar giden hattı pprc (plastik) boru ile döşeme işlemi yapıyoruz. Ferhatpaşa Su Tesisatçısı olarak yapılan tüm işlemler garantili olup ve daha sonrasında oluşan tesisat işlerinizde sizlere teknik destek hizmeti veriyoruz.

Ferhatpaşa Su Tesisatçısı fayans, parke, duvarlarınıza zarar vermeden su kaçağını buluyoruz. Fayans altında patlayan temiz su borularınızı son teknoloji cihazlarımızla fayanslara yada parkelere zarar vermeden Ferhatpaşa Su Tesisatçısı olarak patlayan boruyu nokta atışı yaparak su kaçağını tespit eder ve kaçağın olduğu yerin onarımını da yapıyoruz. Ferhatpaşa Tesisatçı Su Kaçağı Tespiti işinde firmamız 30 dakikada hızlı ve geniş servis ağı ile sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Ferhatpaşa Tesisatçı olarak temiz su hattı ister sıva üstü, ister sıva altı siz nasıl arzu ederseniz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda Ferhatpaşa Su Tesisatçısı olarak pprc (plastik) boru hatlarınızı döşüyoruz. Su tesisatında yaptığımız her iş garantili olup sizlere kaliteli hizmet sunmayı müşteri memnuniyeti odaklı çalışan uzman ekibimiz Ferhatpaşa Tesisatçı olarak ekstra maliyetler çıkarmadan her bütçeye uygun fiyatlarla pratik fikirler üreterek hizmet vermektedir. Ferhatpaşa Su Tesisatçısı yılların vermiş olduğu tecrübelerin üzerine tecrübe katarak sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

 Ferhatpaşa Tıkanıklık Açma
Ferhatpaşa Tesisatçı, Ferhatpaşa Gider Açma, Ferhatpaşa Tıkanıklık Açma, Ferhatpaşa Su Kaçağı Tespiti, Ferhatpaşa Lavabo Tıkanıklık Açma

Pis su Tesisatı

Ferhatpaşa Su Tesisatçısı ev, iş yeri, ofis, otel, cafe vb. yaşam alanlarında bulunan mutfak lavabosu, banyo lavabosu, banyo gideri, tuvalet vb. alanların bina içi pis su hattı, bina dışı pis su hatlarını logara kadar döşenme işlemlerini yapıyoruz. Ferhatpaşa Su Tesisatçısı olarak pis su hattında yaptığımız işlemler garantili olup oluşan her hangi bir sıkıntıda sizlere teknik destek vermekteyiz. Firmamız Hedef Tesisat 0532 066 11 42 Ferhatpaşa Tıkanıklık Açma 7/24 hizmet vermekteyiz.

Ferhatpaşa Su Tesisatçısı hizmeti vermekteyiz. İleride yaşayabileceğiniz mutfak lavabosu tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, banyo gideri tıkanıklığı vb. gibi tıkanmalarda da firmamızın kullanmış olduğu son teknoloji robotlarla hiç bir yeri kırmadan dökmeden oluşan tıkanıklıkları Ferhatpaşa Tesisatçı olarak açıyoruz.

Ferhatpaşa Su Tesisatçı olarak sizlere kaliteli malzeme ve güvenilir uzman ekiplerimizle garantili işçilikten ödün vermeyerek sıhhi tesisat olarak su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, mutfak gideri açma, ve bütün tesisat sorunlarınızı Ferhatpaşa Tesisatçı garantisi ile 30 dakikada hızlı servis ağı ile Ferhatpaşa Su Tesisatçısı olarak sorunlarınızı ortadan kaldırıyoruz.

Ferhatpaşa Su Tesisatçısı 0532 066 11 42 7/24 Hizmet Veren Uzman Kadrosu İle Kaliteli Hizmet Almak İçin Bizlere Her Zaman Ulaşım Sağlayabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti

Hedef Tesisat uzun yılların vermiş olduğu deneyimleri başarıya dönüştürerek bu günlere gelen şirketimiz bünyesinde barındırdığı Ferhatpaşa Su Kaçağı Tespiti hizmetleri vermektedir. Şirketimizin kullanmış olduğu akustik dinleme cihazlar ile ev, iş yeri, cafe, otel, ofis vb. alanlarda oluşan su kaçaklarını hiç bir yeri kırmadan dökmeden noktasal olarak buluyoruz.

Su kaçağını bulduğumuz yerin tamiri, tadilatını garantili bir şekilde yapıyoruz. Ferhatpaşa Su Kaçağı Tespiti yapılırken hiç bir yere zarar vermeden oldukça sessiz bir işlemdir günün her hangi bir saati uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Ferhatpaşa Su Kaçağı Tespiti olarak yaşam alanlarınızda su kaçağı olup olmadığını nasıl anlaşılır. Kullanmış olduğumuz son teknoloji akustik dinlemeli cihazlarla nokta atışı yaparak temiz su tesisatındaki su kaçağını buluyoruz.

 Ferhatpaşa Su Kaçağı Tespiti
Ferhatpaşa Tesisatçı, Ferhatpaşa Gider Açma, Ferhatpaşa Tıkanıklık Açma, Ferhatpaşa Su Kaçağı Tespiti, Ferhatpaşa Lavabo Tıkanıklık Açma

Su Kaçağı Tespitinde Karşılaşabileceğiniz Sorunlar

Daireniz de su kaçağı mı var? Her zaman ödediğiniz su faturasından daha yüksek su faturasıyla mı karşılaştınız o halde yapmanız gereken evinizde ki bütün muslukların kapalı olduğundan emin olduğunuzda su sayacınızı kontrol etmek olacaktır. Eğer musluklar kapı iken hala daha su sayacı dönmeye devam ediyorsa evinizde su kaçağı vardır demektir. Yapmanız gereken tek şey uzman ekibimizden Ferhatpaşa Su Kaçağı Tespiti hizmet almanız gerekiyor.

Üst kat komşunuzdan su mu akıtıyor? Yapmanız gereken tek şey üst kat komşunuzu bilgilendirip evin de su kaçağı tespiti yaptırması gerekiyor. Sizin dairenize suyun akmasını önlemek için su sayacında bulunan vanayı kapatması gerekiyor ki alt kata su akışını bu şekilde engelleyebilir. Komşunuzun yapması gereken tek şey uzman ekibimizden Ferhatpaşa Su Kaçağı Tespiti hizmet almanız gerekiyor.

Ferhatpaşa Su Kaçağı Tespiti olarak fayans veya parke altındaki borulardan kaçakların oluşması su kaçağı tespitinin bulunmasına engel değildir. Kullanmış olduğumuz akustik dinlemeli cihazlar sayesinde hiç bir yeri kırma dökme yapmadan nokta atışı yaparak su kaçağının olduğu bölgeyi tespit ediyoruz. Tespitini yaptığımız kaçağın tamiratını da Ferhatpaşa Su Kaçağı Tespiti olarak yapıyoruz.

Uzman ekibimiz su kaçağı tespiti ile ilgili eğitimlerini almış olup siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktadır. Profesyonel ekibimiz ile güvenilir, kaliteli malzeme kullanımı ve kaliteli hizmet almak için Hedef Tesisat 0532 066 11 42 bizlerden Ferhatpaşa Su Kaçağı Tespiti 7/24 hizmet alabilirsiniz.

 Ferhatpaşa Gider Açma
Ferhatpaşa Tesisatçı, Ferhatpaşa Gider Açma, Ferhatpaşa Tıkanıklık Açma, Ferhatpaşa Su Kaçağı Tespiti, Ferhatpaşa Lavabo Tıkanıklık Açma

Ferhatpaşa Su Tesisatçısı Tıkanıklık Açma

Ferhatpaşa Tıkanıklık Açma olarak ev, iş yeri, otel, ofis, cafe vb. pis su hattındaki pimaş borularda oluşan tıkanmaları son teknolojik robotlarla hiç bir yeri kırmadan dökmeden hatta pimaş borularına dahi zarar vermeden ortalama 15/20 dakika gibi kısa süre içerisin de tıkanan boruları Ferhatpaşa Gider Açma olarak açıyor ve sizlere garanti veriyoruz. Uzman ekibimiz tıkanıklık açma eğitimlerini tamamlamış olup siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktadır.

Yaşam Alanlarınızda Oluşan Tıkanıklıklar

Mutfak Lavabosu Tıkanıklığı açma

Mutfak lavabosunda neden tıkanmalar meydana gelir? Mutfak lavabosundaki tıkanmaların sebebi evsel yağ atıkları, evsel yemek atıkları, eğimsiz pimaş boruları veya tuvalet gideri ile mutfak lavabosu giderinin aynı hat üzerinde birleşmesi sonucu dirseklerde birikerek tıkanmalar meydana gelmektedir. Ferhatpaşa Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Açma olarak sizlere kaliteli hizmet, güvenilir ekibi ile 30 dakikada hızlı servis imkanı ile hizmet vermekteyiz. Ferhatpaşa Tıkanıklık Açma sizlere garantili hizmet sunmaktadır.

Banyo Gideri Tıkanıklığı Açma

Banyo giderinde neden tıkanmalar meydana gelir? Banyo gideri tıkanmasının nedeni ise; sabun artıkları, eğimsiz pimaş boruları, saç, sakalı, kıl gibi suda erimeyen cisimlerin dirseklerde birikerek tıkanmalara sebebiyet vermektedir bazende bu tıkanmalar açılmadığı taktirde suyun geri tepmesine sebebiyet vermektedir. Ferhatpaşa Banyo Gideri Tıkanıklığı Açma 7/24 müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet giderinde neden tıkanmalar meydana gelir? Tuvalet gideri tıkanmalarının sebebi ise; tuvalete atılan ıslak mendil, çocuk bezi, ped, kağıt havlu, eğimsiz pimaş boruları vb. gibi suda erimeyen yabancı cisimlerin dirseklerde birikerek tıkanmalar meydana gelir hatta pis suyun geriye taşması bile olabilir. Ferhatpaşa Tuvalet Tıkanıklığı Açma olarak kaliteli, güvenilir hizmet vermekteyiz.

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavaboda neden tıkanmalar meydana gelir? Lavabonun tıkanmasına sebebiyet veren etkenlerden birkaçını söylemek gerekirse lavaboya atılan kıl, saç, sakal, eğimsiz pimaş boruları gibi suda erimeyen cisimlerin dirseklerde birikerek tıkanmalara sebebiyet vermektedir. Ferhatpaşa Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Açma olarak tıkanan pimaş borularınızı pimaşlarınıza zarar vermeden açıyoruz.

Ana Gider Tıkanıklığı Açma

Ana giderlerde neden tıkanmalar meydana gelir? Ana gider tıkanıklıkları eğimsiz pimaş boruları ve suda erimeyen yabancı cisimlerin pimaşlarda bulunan dirseklerde birikerek tıkanmalar meydana gelmektedir. Ferhatpaşa Su Tesisatçısı Ana gider Tıkanıklığı Açma olarak gece gündüz demeden uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Gider Açma

Giderlerde neden tıkanmalar meydana gelir? Daireniz de bulunan pimaş borularının eğimsiz olması veya evsel yağ atıkları, evsel yemek atıkları, ıslak mendil, ped, çocuk bezi, kağıt havlu, poşet, gidere düşürülen telefon, yüzük gibi ziynet eşyalarının giderlerde bulunan dirseklerde birikerek tıkanmalar meydana gelmektedir. Ferhatpaşa Gider Açma olarak profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

 • Nalburlarda satılan lavabo açıcıları/sıvı açıcılar hem sizin sağlığınız açısından hemde pimaş borulardaki contaların erimesine sebebiyet vermektedir. Firmamız Hedef Tesisat 0532 066 11 42 hiç bir kimyasal madde kullanmadan son teknoloji robotlarla hiç bir yere zarar vermeden pimaş borularınıza dahi zarar vermeden oluşan tıkanıklıklarınızı Ferhatpaşa Su Tesisatçısı olarak 7/24 güvenilir, kaliteli, hızlı ve geniş mobil servis ağı ile hizmet vermekteyiz.

Referanslarımızı ve paylaşımlarımızı incelemek için sosyal medya hesaplarımıza göz atabilirsiniz. İnstagramFacebookTwitterYoutube

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir