Ataşehir Su Tesisatçısı

Aşıkveysel Su Tesisatçısı

Ataşehir Aşıkveysel Su Tesisatçısı

Aşıkveysel Su Tesisatçısı Yaşam alanınızda oluşan (ev, iş yeri, otel, cafe, ofis) gibi arıza, bakım, onarımını yapıyoruz. 30 dakikada servis imkanı ile hizmet veren kurumumuz Hedef Tesisat Aşıkveysel Tesisatçı olarak hizmet vermektedir. Yapılarda oluşan su kaçaklarını kırmadan dökmeden tespit eder garantili bir şekilde tadilatını yapmaktayız. Aşıkveysel Lavabo Tıkanıklık Açma tıkalı lavabolarınızı kırmadan dökmeden açıyoruz.

Aşıkveysel Su Tesisatçısı, olarak lavabo tıkanıklıkları olumsuz etkenlerden birisi haline gelen tıkanıklar mutfak lavabosu tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, banyo gideri tıkanıklığı vb. gibi tıkanan pimaş borularınızı hiç bir yerde kırma dökme yapmadan hatta pimaş borularınıza dahi zarar vermeden tıkanan boruları Aşıkveysel Tesisatçı olarak en uygun fiyat garantisi ile açıyoruz.

Aşıkveysel Tesisatçı suyun geçtiği her alanda değerli müşterilerimizin 7/24 yanınızdayız. Hedef Tesisat 14 yılı aşmış deneyimlerin vermiş olduğu tecrübeye dayanarak güvenilir, hızlı ve geniş servis ağı ile bizlere her zaman Aşıkveysel Su Tesisatçısı 0532 066 11 42 ekiplerimizden destek alabilirsiniz. Evinizde veya iş yerinizde oluşan arıza, bakım, onarım, tamirat, tadilat gibi sorunlarınızı Aşıkveysel Tesisatçı olarak hizmet vermekteyiz.

Aşıkveysel Su Tesisatçısı Verdiğimiz Hizmetler

Aşıkveysel Tesisatçısı olarak verdiğimiz hizmetlerde kaliteli malzeme, garantili hizmet sunmaktayız.

 • Bina içi pis su hattı
 • Sıcak/soğuk su hattı döşeme
 • Tuvalet/lavabo montajı
 • Su kaçağı tespiti
 • Robotla tıkanıklık açma
 • Gömme rezervuar tamiri
 • Klozet iç takımı
 • Sifon değişimi
 • Termosifon montajı
 • Şofben montajı
 • Bina dışı pis su hattı
 • Duşa kabin/duş teknesi montajı
 • Lineer süzgeç montajı
 • Musluk/batarya değişimi
 • Su sayacı ve vana montajı
 • Radyatör montajı
 • Pimaş boru hattı döşeme
 • Basınç düşürücü montajı
 • Doğalgaz filex değişimi
 • Pprc (plastik) boru hattı döşeme
 • Kombi montajı

Aşıkveysel Su Tesisatçısı olarak yaşam alanlarınızda oluşan her türlü sorunlarınızı dinliyor çözüm odaklı çalışmaktayız. Uzman ekibimiz su tesisatı ile ilgili bütün teknik eğitimleri almış olup son derece titiz ve temiz çalışmaktadır.

Aşıkveysel Tesisatçı gece gündüz demeden 7/24 hızlı ve geniş servis ağı ile müşterilerimize hizmet vermektedir. Yaptığımız işler Hedef Tesisat garantisi altında olup oluşan her hangi bir arıza da garanti kapsamından faydalanmak tasınız.

Aşıkveysel Su Tesisatçısı 7/24 hizmet veren ekibimiz ile müşterilerimize kaliteli hizmet sunmayı kendine benimsemiş tesisat alanında uzmanlaşmış Aşıkveysel Tesisatçı olarak hizmet vermekteyiz.

Aşıkveysel Tesisatçı Hizmetleri

Firmamız Hedef Tesisat bünyesinde bulunan Aşıkveysel Su Tesisatçısı olarak genç dinamik kadrosu ile yeniliklere açık, yeni nesil teknolojilerini kullanmayı seven yapısı Aşıkveysel Su Tesisatçısı olarak hizmet vermektedir.

Aşıkveysel Su Tesisatçısı müşterilerimize hızlı ve kesintisiz hizmet sunmaktadır. Uzman kadromuz ile kaliteli, güvenilir ve garantili hizmetlerimizden faydalanabilir ve bizlere her zaman ulaşım sağlayabilirsiniz. Aşıkveysel Su Tesisatçısı yılın 365 günü tesisat sorunlarınızı dinliyor anında çözüm odaklı sonuçlar buluyoruz.

 Aşıkveysel Tıkanıklık Açma
Aşıkveysel Tesisatçı, Aşıkveysel Gider Açma, Aşıkveysel Tıkanıklık Açma, Aşıkveysel Su Kaçağı Tespiti, Aşıkveysel Lavabo Tıkanıklık Açma

Aşıkveysel Su Tesisatçısı Hakkında Bilgiler

Temiz Su Tesisatı

Hedef Tesisat olarak temiz su tesisatınızı yeniliyor ve bu işlemi sayaçtan kombiye veya termosifona kadar giden hattı pprc (plastik) boru ile döşeme işlemi yapıyoruz. Aşıkveysel Su Tesisatçısı olarak yapılan tüm işlemler garantili olup ve daha sonrasında oluşan tesisat işlerinizde sizlere teknik destek hizmeti veriyoruz.

Aşıkveysel Su Tesisatçısı fayans, parke, duvarlarınıza zarar vermeden su kaçağını buluyoruz. Fayans altında patlayan temiz su borularınızı son teknoloji cihazlarımızla fayanslara yada parkelere zarar vermeden Aşıkveysel Su Tesisatçısı olarak patlayan boruyu nokta atışı yaparak su kaçağını tespit eder ve kaçağın olduğu yerin onarımını da yapıyoruz. Aşıkveysel Tesisatçı Su Kaçağı Tespiti işinde firmamız 30 dakikada hızlı ve geniş servis ağı ile sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Aşıkveysel Tesisatçı olarak temiz su hattı ister sıva üstü, ister sıva altı siz nasıl arzu ederseniz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda Aşıkveysel Su Tesisatçısı olarak pprc (plastik) boru hatlarınızı döşüyoruz. Su tesisatında yaptığımız her iş garantili olup sizlere kaliteli hizmet sunan %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan uzman ekibimiz Aşıkveysel Tesisatçı olarak ekstra maliyetler çıkarmadan her bütçeye uygun fiyatlarla pratik fikirler üreterek hizmet vermektedir. Aşıkveysel Su Tesisatçısı yılların vermiş olduğu tecrübelerin üzerine tecrübe katarak sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Pis su Tesisatı

Aşıkveysel Su Tesisatçısı ev, iş yeri, ofis, otel, cafe vb. yaşam alanlarında bulunan mutfak lavabosu, banyo lavabosu, banyo gideri, tuvalet vb. alanların bina içi pis su hattı, bina dışı pis su hatlarını logara kadar döşenme işlemlerini yapıyoruz. Aşıkveysel Su Tesisatçısı olarak pis su hattında yaptığımız işlemler garantili olup oluşan her hangi bir sıkıntıda sizlere teknik destek vermekteyiz. Firmamız Hedef Tesisat 0532 066 11 42 Aşıkveysel Tıkanıklık Açma 7/24 hizmetinizdeyiz.

Aşıkveysel Su Tesisatçısı hizmeti vermekteyiz. İleride yaşayabileceğiniz mutfak lavabosu tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, banyo gideri tıkanıklığı vb. gibi tıkanmalarda da firmamızın kullanmış olduğu son teknoloji robotlarla hiç bir yeri kırmadan dökmeden oluşan tıkanıklıkları Aşıkveysel Tesisatçı olarak açıyoruz.

Aşıkveysel Su Tesisatçı olarak sizlere kaliteli malzeme ve güvenilir uzman ekiplerimizle garantili işçilikten ödün vermeyerek sıhhi tesisat olarak su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, mutfak gideri açma, ve bütün tesisat sorunlarınızı Aşıkveysel Tesisatçı garantisi ile 30 dakikada hızlı servis ağı ile Aşıkveysel Su Tesisatçısı olarak sorunlarınızı ortadan kaldırıyoruz.

Aşıkveysel Su Tesisatçısı 0532 066 11 42 7/24 Hizmet Veren Uzman Kadrosu İle Kaliteli Hizmet Almak İçin Bizlere Her Zaman Ulaşım Sağlayabilirsiniz.

 Aşıkveysel Su Kaçağı Tespiti
Aşıkveysel Tesisatçı, Aşıkveysel Gider Açma, Aşıkveysel Tıkanıklık Açma, Aşıkveysel Su Kaçağı Tespiti, Aşıkveysel Lavabo Tıkanıklık Açma

Su Kaçağı Tespiti

Hedef Tesisat yılların vermiş olduğu deneyimleri başarıya dönüştürerek bu günlere gelen şirketimiz bünyesinde barındırdığı Aşıkveysel Su Kaçağı Tespiti hizmetleri vermektedir. Firmamızın kullanmış olduğu akustik dinleme cihazı ile ev, iş yeri, cafe, otel, ofis vb. alanlarda oluşan su kaçaklarını hiç bir yeri kırmadan dökmeden noktasal olarak buluyoruz.

Su kaçağını bulduğumuz yerin tamiri, tadilatını garantili bir şekilde yapıyoruz. Aşıkveysel Su Kaçağı Tespiti yapılırken hiç bir yere zarar vermeden oldukça sessiz bir işlemdir günün her hangi bir saati uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Aşıkveysel Su Kaçağı Tespiti olarak yaşam alanlarınızda su kaçağı olup olmadığını nasıl anlaşılır. Kullanmış olduğumuz son teknoloji akustik dinlemeli cihazlarla nokta atışı yaparak temiz su tesisatındaki su kaçağını buluyoruz.

Su Kaçağı Tespitinde Karşılaşabileceğiniz Sorunlar

Üst kat komşunuzdan su mu akıtıyor? Yapmanız gereken tek şey üst kat komşunuzu bilgilendirip evin de su kaçağı tespiti yaptırması gerekiyor. Sizin dairenize suyun akmasını önlemek için su sayacında bulunan vanayı kapatması gerekiyor ki alt kata su akışını bu şekilde engelleyebilir. Komşunuzun yapması gereken tek şey uzman ekibimizden Aşıkveysel Su Kaçağı Tespiti hizmet almanız gerekiyor.

Daireniz de su kaçağı mı var? Her zaman ödediğiniz su faturasından daha yüksek su faturasıyla mı karşılaştınız o halde yapmanız gereken evinizde ki bütün muslukların kapalı olduğundan emin olduğunuzda su sayacınızı kontrol etmek olacaktır. Eğer musluklar kapı iken hala daha su sayacı dönmeye devam ediyorsa evinizde su kaçağı vardır demektir. Yapmanız gereken tek şey uzman ekibimizden Aşıkveysel Su Kaçağı Tespiti hizmet almanız gerekiyor.

Aşıkveysel Su Kaçağı Tespiti olarak fayans veya parke altındaki borulardan kaçakların oluşması su kaçağı tespitinin bulunmasına engel değildir. Kullanmış olduğumuz akustik dinlemeli cihazlar sayesinde hiç bir yeri kırma dökme yapmadan nokta atışı yaparak su kaçağının olduğu bölgeyi tespit ediyoruz. Tespitini yaptığımız kaçağın tamiratını da Aşıkveysel Su Kaçağı Tespiti olarak yapıyoruz.

Uzman ekibimiz su kaçağı tespiti ile ilgili eğitimlerini almış olup siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktadır. Profesyonel ekibimiz ile güvenilir, kaliteli malzeme kullanımı ve kaliteli hizmet almak için Hedef Tesisat 0532 066 11 42 bizlerden Aşıkveysel Su Kaçağı Tespiti 7/24 hizmet alabilirsiniz.

 Aşıkveysel Gider Açma
Aşıkveysel Tesisatçı, Aşıkveysel Gider Açma, Aşıkveysel Tıkanıklık Açma, Aşıkveysel Su Kaçağı Tespiti, Aşıkveysel Lavabo Tıkanıklık Açma

Aşıkveysel Su Tesisatçısı Tıkanıklık Açma

Aşıkveysel Tıkanıklık Açma olarak ev, iş yeri, otel, ofis, cafe vb. pis su hattındaki pimaş borularda oluşan tıkanmaları son teknolojik robotlarla hiç bir yeri kırmadan dökmeden hatta pimaş borularına dahi zarar vermeden ortalama 15 dakika gibi bir süre ile tıkanan boruları Aşıkveysel Gider Açma olarak açıyor ve sizlere garanti veriyoruz. Uzman ekibimiz tıkanıklık açma eğitimlerini tamamlamış olup siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktadır.

Yaşam Alanlarınızda Oluşan Tıkanıklıklar

Mutfak Lavabosu Tıkanıklığı açma

Mutfak lavabosunda neden tıkanmalar meydana gelir? Mutfak lavabosundaki tıkanmaların sebebi evsel yağ atıkları, evsel yemek atıkları, eğimsiz pimaş boruları veya tuvalet gideri ile mutfak lavabosu giderinin aynı hat üzerinde birleşmesi sonucu dirseklerde birikerek tıkanmalar meydana gelmektedir. Aşıkveysel Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Açma olarak sizlere kaliteli hizmet, güvenilir ekibi ile 30 dakikada hızlı servis imkanı ile hizmet vermekteyiz. Aşıkveysel Tıkanıklık Açma sizlere garantili hizmet sunmaktadır.

Banyo Gideri Tıkanıklığı Açma

Banyo giderinde neden tıkanmalar meydana gelir? Banyo gideri tıkanmasının nedeni ise; sabun artıkları, eğimsiz pimaş boruları, saç, sakalı, kıl gibi suda erimeyen cisimlerin dirseklerde birikerek tıkanmalara sebebiyet vermektedir bazende bu tıkanmalar açılmadığı taktirde suyun geri tepmesine sebebiyet vermektedir. Aşıkveysel Banyo Gideri Tıkanıklığı Açma 7/24 müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet giderinde neden tıkanmalar meydana gelir? Tuvalet gideri tıkanmalarının sebebi ise; tuvalete atılan ıslak mendil, çocuk bezi, ped, kağıt havlu, eğimsiz pimaş boruları vb. gibi suda erimeyen yabancı cisimlerin dirseklerde birikerek tıkanmalar meydana gelir hatta pis suyun geriye taşması bile olabilir. Aşıkveysel Tuvalet Tıkanıklığı Açma olarak kaliteli, güvenilir hizmet vermekteyiz.

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavaboda neden tıkanmalar meydana gelir? Lavabonun tıkanmasına sebebiyet veren etkenlerden birkaçını söylemek gerekirse lavaboya atılan kıl, saç, sakal, eğimsiz pimaş boruları gibi suda erimeyen cisimlerin dirseklerde birikerek tıkanmalara sebebiyet vermektedir. Aşıkveysel Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Açma olarak tıkanan pimaş borularınızı pimaşlarınıza zarar vermeden açıyoruz.

Ana Gider Tıkanıklığı Açma

Ana giderlerde neden tıkanmalar meydana gelir? Ana gider tıkanıklıkları eğimsiz pimaş boruları ve suda erimeyen yabancı cisimlerin pimaşlarda bulunan dirseklerde birikerek tıkanmalar meydana gelmektedir. Aşıkveysel Su Tesisatçısı Ana gider Tıkanıklığı Açma olarak gece gündüz demeden uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Gider Açma

Giderlerde neden tıkanmalar meydana gelir? Daireniz de bulunan pimaş borularının eğimsiz olması veya evsel yağ atıkları, evsel yemek atıkları, ıslak mendil, ped, çocuk bezi, kağıt havlu, poşet, gidere düşürülen telefon, yüzük gibi ziynet eşyalarının giderlerde bulunan dirseklerde birikerek tıkanmalar meydana gelmektedir. Aşıkveysel Gider Açma olarak profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

 • Nalburlarda satılan lavabo açıcıları/sıvı açıcılar hem sizin sağlığınız açısından hemde pimaş borulardaki contaların erimesine sebebiyet vermektedir. Firmamız Hedef Tesisat 0532 066 11 42 hiç bir kimyasal madde kullanmadan son teknoloji robotlarla hiç bir yere zarar vermeden pimaş borularına dahi zarar vermeden oluşan tıkanıklıkları Aşıkveysel Su Tesisatçısı olarak 7/24 güvenilir, kaliteli, hızlı ve geniş mobil servis ağı ile hizmet vermekteyiz. Firmamız Hedef Tesisat tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Referanslarımızı ve paylaşımlarımızı incelemek için sosyal medya hesaplarımıza göz atabilirsiniz. İnstagramFacebookTwitterYoutube

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir