Tesisat Hizmetleri

Banyo Tıkanıklığı Açma

Banyo Gideri Açma

Banyo giderinde oluşan tıkanıklar genellikle tuvalet tıkanıklıkları, lavabo tıkanıklıkları, çamaşır makinesi gideri tıkanıklığı gibi tıkanıklarının sebebiyle oluşur. Ayrıca nadiren banyo gideri süzgecinin bulunmadığı durumlarda banyo gideri içerisine düşen kıl, tüy ve yabancı cisimler banyo tıkanıklığı sorununa neden olabilir. Banyo gideri açma işlemi son derece ciddi ve titizlikle yapılması gerekilen bir iştir. Küvet ve duşa kabinler de oluşan banyo tıkanıklıkları ve tuvalet tıkanıklıkları, lavabo tıkanıkları deneyimli ekibi ile su tesisatçısı hizmeti veren Hedef Tesisat tarafından hızlıca çözülebilir.

Neden Banyo Giderleri Tıkanır?

  • Çamaşır makinesinin gider hortumundaki filtre zamanla aşınabilir ya da yerinden çıkabilir. Çamaşır makinesi içerisinde yıkanan çamaşırlardan kopan düğmeler, iplik gibi cisimleri ve ceplerin de bulunan kağıt parçaları, madeni paralar ve çeşitli katı cisimler gider borusuna ulaşarak tıkanıklıklara sebep olabilir. Ana gider borusu üzerinde oluşan tıkanıklar banyo tıkanıklığı sorununa sebep olabilir.
  • Kalitesiz ve çok fazla tuvalet kağıdı kullanılan tuvalet tıkanıklıkları oluşabilir. Bu tuvalet tıkanıklıkları, banyo tıkanıklığına ve su gideri tesisatına bağlı diğer lavabo, tuvalet ve banyo giderlerini de etkileyebilir.
  • Lavabo içerisine atılan kıl, tüy, sakal, saçlar ve sabun artıkları lavabo tıkanıklığı sorunu yaratabilir. Bu tıkanıklıklar banyo gideriniz de tıkanıklar oluşturabilir.
  • Atık su giderine bağlı diğer alanda oluşan tıkanıklıkların yanı sıra süzgece sahip olmayan küvet ve duşa kabinlerdeki giderlere düşen kıl, saç ve yabancı cisimler de banyo tıkanıklığı sorununa neden olabilir.

Banyo Tıkanıklığı Açma İşlemi Sırasında Tadilat Masrafı Çıkar mı?

Geçmişte banyo tıkanıklığı yaşandığı zaman büyük tadilat masrafları çıkardı. Tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı ya da banyo tıkanıklığı fark etmeksizin tıkanıklığın konumu bulunamadığı için su tesisatçısı önceki deneyimler ve bilgi birikimleri ışığında muhtemel tıkanıklık bölgelerin kırma işlemi yaparak tıkanıklık konumunu tahmin etmeye çalışırlardı. Hedef Tesisat kullanmakta olduğu kameralı görüntüle cihazı ile kırmadan Banyo gideri açma hizmeti vermektedir.

Banyo Tıkanıklığı Açma
Banyo Tıkanıklığı Açma, Banyo Gideri Açma, Banyo Lavabosu Açma

Banyo Gider Tıkanıklıklarını Nasıl Açıyoruz?

Banyo tıkanıklığı açma işlemi için evinize ya da iş yerinize gelen Hedef Tesisat ekibi kameralı görüntüleme cihazı ile atık su tesisatında gezintiye çıkar. Ekibimiz tıkanıklık konumunu ve tıkanıklığa sebep olan cisim ya da öbekleri cihazın ekranından görerek analiz eder. Analiz sonucunda su tesisatçısı uygun yönteme karar verir, robot aracını kullanarak tıkanıklığı açar. Hiçbir tadilat masrafı çıkartmadan kırmadan banyo gideri açma işlemi hızlı, güvenilir ve uygun fiyata firmamızca gerçekleştirilir.

Referanslarımızı ve paylaşımlarımızı incelemek için sosyal medya hesaplarımıza göz atabilirsiniz. İnstagramFacebookTwitterYoutube

Benzer Yazılar