Tesisat Hizmetleri

Su Tesisatı

Su Tesisatçısı

Hedef Tesisat kırmadan su kaçağı tespiti, lavabo tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, boru tıkanıklığı açma, banyo gider tıkanıklığı açma hizmetleri başta olmak üzere her türlü su tesisatı, hizmetini değerli müşterilerine sunmaktadır.

Deneyimli su tesisatı ekibi ile hızlı, güvenilir ve uygun fiyat anlayışı ile İstanbul‘un bütün ilçe, semt ve mahallelerine kaliteli hizmet sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Su Tesisatı Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Adresinize gelen Hedef Tesisat ekibi kameralı görüntüleme cihazını kullanarak atık su gideri pimaş içerisindeki su kaçağını tespit eder. Temiz su tesisatında bulunan su kaçakları akustik dinleme cihazı ve nemölçer cihazları ile tespit edilir ve onarımı da yapılır. Kalorifer borularında oluşan kaçaklar ise termal kamera sayesinde tespit edilir. Hedef Tesisat su tesisatçısı uygun gördüğü yöntemler ile kırmadan dökmeden minimum tadilat ile konumu bulunan su tesisatını onarır.

Hedef Tesisat Su Tesisatı Tıkanıklık Açma Servisi

Hedef Tesisat deneyimli ekibi ile lavabo tıkanıklığı açma, banyo tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, su kaçağı tespiti ve her türlü su tesisatçı işlerinde güvenebileceğiniz acil sıhhi tesisatçı firmasıdır.

Su Tesisatçısı, kırmadan gider açma, tesisatçı, kırmadan su kaçağı tespiti, kırmadan lavabo tıkanıklığı açma, gider açma
Su Tesisatı , kırmadan gider açma, tesisatçı, kırmadan su kaçağı tespiti, kırmadan lavabo tıkanıklığı açma, gider açma

Kırmadan Boru Tıkanıklığı Açma

Tuvalet tıkanıklığı, banyo veya mutfağınızda lavabo tıkanıklığı, boru tıkanıklığı sorunu yaşıyorsanız Hedef Tesisat Su Tesisatçısı kırmadan kırmadan gider borusu açma hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Kırmadan Banyo Tıkanıklığı Açma

Banyo tıkanıklığı açma işlemi için evinize ya da iş yerinize gelen Hedef Tesisat ekibi kameralı görüntüleme cihazı ile atık su tesisatını görüntüleyerek monitöre yansıtır. Su tesisatçısı ekibimiz tıkanıklık konumunu ve tıkanıklığa sebep olan cisim ya da öbekleri cihazın ekranından görerek analiz eder. Analiz sonucunda ustamız uygun yönteme karar verir, robot aracını kullanarak tıkanıklığı açar. Hiçbir tadilat masrafı çıkartmadan kırmadan banyo tıkanıklığı açma işlemi hızlı, güvenilir ve uygun fiyata Hedef Tesisat firması bünyesinde gerçekleştirilir.

Kırmadan Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet tıkanıklığı önemli bir su tesisatı sorunudur. Tuvaletten yayılan kötü kokular ve tesisata bağlı olan başka noktalarda oluşan geri basmalar tuvalet tıkanıklığı sorunu ile bağlantılıdır. Bazen kısmi tuvalet tıkanıklıklarını önemsemez ve önlem almayız. Zamanında önlem alınmayan kısmi tıkanıklar büyüyerek tuvaletinizin tamamen tıkanmasına sebep olabilir. Hedef Tesisat su tesisatı tuvalet tıkanıklığı açma işlemi için kameralı görüntüleme cihazı ve akrobatik robottan yardım alıyor. Kameralı robotun tespit ettiği tıkanıklık akrobatik robot ile kırmadan dökmeden tadilat masrafı çıkartmadan açılıyor.

Su Tesisatçısı, kırmadan gider açma, tesisatçı, kırmadan su kaçağı tespiti, kırmadan lavabo tıkanıklığı açma, gider açma
Su Tesisatçısı, kırmadan gider açma, tesisatçı, kırmadan su kaçağı tespiti, kırmadan lavabo tıkanıklığı açma, gider açma

Kırmadan Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı gider borusu içerinde biriken sıvı ya da katı atıkların zaman içerisinde birikmesi ve atık suyun tahliyesinin engellediği duruma verilen addır. Genel olarak lavabolar için uygun olamayan katı atıklar bulunan suların lavabolara dökülmesi sonucunda oluşur.

Lavabo içerinde tıkanıklığa sebep olan cisimler genellikle dirsek bölgelerinde toplanırlar, toplanan cisimler zamanla atık suyun geçmesini yavaşlatır ve nihayetinde tamamen durdururlar. Bu sebeple atık su tahliyesinin yavaşladığı durumlarda yani kısmi lavabo tıkanıklığı durumlarında su tesisatçısı tarafından profesyonel yardım alınmalıdır. Kısmi lavabo tıkanıklığı biriken diğer cisimlerle birleşerek su tahliyesinin tamamen engelleyerek lavabo tıkanıklığı sorununu ortaya çıkaracaktır.

Lavabo tıkanıklarının büyük bir kısmı kullanıcıların lavaboları yanlış kullanmalarından oluşmaktadır. Mutfak lavabosu ve banyo lavabosunun kullanım alanlarının farklı olması nedeniyle oluşan tıkanıklıklar da farklı sebeplerden oluşmaktadır. Banyo lavabo tıkanıklıkları genellikle kirli ev temizlik sularının içerindeki katı cisimler; kıl, sakal ve evcil hayan tüyleri; sabun artıkları sebebiyle oluşmaktadır. Mutfak lavabo tıkanıkları ise meyve/sebze ve yemek artıkları gibi organik atıklar ve atık bitkisel yağlardan oluşmaktadır. Hedef Tesisat Su Tesisatçısı lavabo tıkanıklığı açma hizmeti ile her türlü tıkanıklık sorununuzu uygun fiyatlara hızla çözer.

Referanslarımızı ve paylaşımlarımızı incelemek için sosyal medya hesaplarımıza göz atabilirsiniz. İnstagramFacebookTwitterYoutube

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir