Su Tesisatçısı

Su Tesisatçısı

Su Tesisatçısı

Su Tesisatçısı Yaşam alanın da oluşan arıza, bakım, onarım, tamirat, tadilat işlerini uzman ekibimiz ile 7/24 kaliteli hizmet veriyoruz. Ev, iş yeri vb. alanlar da uzman ekibimizin tadilatını yaptığı işlerde Hedef Tesisat garantisi ile hizmet vermekteyiz. Gündelik hayatınızı sekteye uğratan Su Tesisatı sorunlarınızı 30 dakika da hızlı ve geniş servis ağı ile kaliteli malzeme kullanımı garantili hizmet vererek sizlere gece gündüz demeden Su Tesisatçısı hizmet vermekteyiz. Uzman ekiplerimiz ile Hedef Tesisat 0532 066 11 42 bizlerden her zaman Tesisatçı için teknik destek alabilirsiniz.

Su Tesisatçısı Ne İş Yapar

Ev, iş yeri, ofis, avm vb. gibi alanlar da temiz suyun başlangıcın dan tesisatın kullanım kısmına kadar aktarılması işleminde kullanılan boru ve malzemeleri birleştirilmesi işlemidir. Yapı alanların da oluşan problemler veya yeni su tesisatı döşeme işlemlerini yapan kişilere su tesisatçısı, tesisatçı veya sıhhi tesisatçı denir. Su Tesisatçısı tamirat/tadilat veya yaşam alanların da su tesisatının kullanımı için temiz su tesisatı ve pis su tesisatı işlemlerini sorunsuz bir şekilde müşteri memnuniyeti sağlayarak teslim etmesidir.

Temiz Su Tesisatı; içme suyu diye adlandırılan tesisata temiz su tesisatı denir. Temiz suyun başlangıcın dan alarak kullanım alanlarına dağılması işlemidir. Temiz su tesisatları da iki gruba ayrılır bunlar da sıcak/soğuk su tesisatıdır. Su Tesisatçısı öncelikle tesisatı döşenecek olan yerin keşif işlemlerini ve kendine malzeme listesi çıkartarak tesisat işlemine başlamış olur. İçme suyu diye adlandırdığımız suyun tesisat döşeme işlemi yapılarak tesisatın nerelere dağıtılacağını belirleyerek işine başlar lavabo, kalorifer, banyo, tuvalet vb. şekilde su tesisatı borularını döşeme ve montaj şeklinde devam eder. Su tesisatın da boru döşeme işlemi bittikten sonra gerekli montajlama işlemi yapılır bunlar da; musluk bataryaları, lavabolar, kalorifer gibi ürünlerin montaj işlemi gerçekleşir.

Pis Su Tesisatı; bina içi ve bina dışı olmak üzere iki ayrılır. Bina içinde pis su tesisatı döşeme işlemleri yapılarak bina dışındaki pis su tesisatı döşeme işlemi de bittikten sonra logara kadar aktarılması işlemidir. Bina içerisinde pis su tesisatı lavabo giderleri, tuvalet gideri, banyo gideri, çamaşır/bulaşık makinesi giderleri vb. şeklinde pimaş borular ile döşenerek logara aktarılmasıdır. Tuvalet, lavabo, duşa kabin, küvet, klozet gibi malzemelerin montajlandıktan sonra bina içi pis su tesisatını döşenmiş oluyor. Bina dışı pis su tesisatı ise binaya ait yağmurluk giderleri ve bina ana gideri olarak pimaş boru ile döşenir.

Sıhhi Tesisatçı

Su Tesisatçısı, Tesisatçı, Sıhhi Tesisatçı, Tıkanıklık Açma, Gider Açma, Su Kaçağı Tespiti

Tesisat Tamiri Nelerdir

Ev, iş yeri gibi alanlarınız da oluşan arızalar da sizlere teknik destek vererek 7/24 Tesisatçı hizmeti vermekteyiz. Yaşam alanların da ne gibi tesisat tamirleri gerekir;

 • Yapı alanında oluşan tamirat/tadilatını uzman ekibimiz ile hizmet vererek yapmaktayız. Patlayan, eskiyen veya çatlayan borular da sıhhi tesisatçı yardımı alarak oluşan arızanın daha fazla sizlere maliyet çıkarmadan uzman ekibimiz analiz ederek patlayan borunun tamiratını yapar ve sizlere kaliteli hizmet vermekteyiz. İşinde profesyonel olmuş ekibimiz gerekli teknik eğitimleri almış olup sizlere güvenir hizmet sunmaktadır.
 • Su Tesisatın da yapılan işleriniz Hedef Tesisat garantisi ile hizmet almaktasınız. Sonrasında yaşayabileceğiniz her hangi bir sorunda sizlere teknik destek vermekteyiz. Ayrıca sadece su tesisatı/sıhhi tesisat işlerinin yanı sıra Robotla Tıkanıklık Açma ve Su Kaçağı Tespiti işlerini de yapmaktayız.

Su Tesisatçısı/Sıhhi Tesisatçı Verdiğimiz Hizmetler

 • Robot ile tıkanıklık açma
 • Su kaçağı tespiti
 • Musluk/batarya değişimi
 • Su sayacı/vana ve basınç düşürücü montajı
 • Kalorifer/radyatör montajı
 • Kombi/termosifon montajı
 • Lavabo/tuvalet montajı
 • Duşa kabin/duş teknesi montajı
 • Pprc (plastik)/pimaş boru tesisatı döşeme
 • Bina içi/bina dışı pis su tesisatı döşeme
 • Gömme rezervuar tamiri
 • Klozet iç takımı değişimi
 • Sıcak/soğuk su tesisatı döşeme vb. işlemlerinizde kaliteli malzeme kullanımı ve kaliteli işçilik ile hizmet vermekteyiz.

Hedef Tesisat yılların vermiş olduğu tecrübeler ile bugünlere gelerek değerli müşterilerimize kaliteli, güvenilir ve garantili hizmet vermekteyiz. Oluşan her herhangi bir tamirat tadilat ta sıhhi tesisat olarak yanınızdayız.

Su Tesisatçısı 0532 066 11 42 7/24 Hizmet Veren Profesyonel Ekibimiz İle Kaliteli Hizmet Almak İçin Bizlere Her Zaman Ulaşım Sağlayabilirsiniz.

Sıhhi Tesisat

Su Tesisatçısı, Tesisatçı, Sıhhi Tesisatçı, Tıkanıklık Açma, Gider Açma, Su Kaçağı Tespiti, Sıhhi Tesisat

Firmamız Hedef Tesisat kendini geliştirmeyi seven yenilerek açık ekibi ile sizlere su tesisatçısı hizmeti vererek güvenilir ve 30 dakikada kaliteli hizmet sunmaktadır. Profesyonel ekibi ile kaliteli malzeme kullanımı ve kaliteli hizmet sunmayı kendine benimsemiş uzman ekip ile hizmet vermekteyiz. İşimizde uzmanlaşmış 7/24 günün her hangi bir saati fark etmeksizin sizlere hizmet sunuyoruz. Piyasada tesisatçıyım diye gezen birçok kişiler var sizlere daha büyük sorunlar çıkartarak ekstra maliyetler çıkartır. Hedef Tesisat işinde uzmanlaşmış 14 yıllık deneyimi ile müşterilerimize uzman ekip ile 7/24 gece gündüz demeden hizmet vermekteyiz. 30 dakika da geniş ve mobil servis ağı ile hizmet veriyoruz. Hedef Tesisat bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Referanslarımızı ve paylaşımlarımızı incelemek için sosyal medya hesaplarımıza göz atabilirsiniz. İnstagramFacebookTwitterYoutube

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir