Tesisat Hizmetleri

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet tıkanıklığı en çok rastlanılan su tesisatı sıkıntılarından birisidir. Genelde ıslak mendil, tuvalet kağıdı ya da tuvalette düşürülen yabancı cisimler yüzünden oluşur. Hedef Tesisat deneyimli ekibi ile tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti vermektedir. Kırmadan, dökmeden tadilat masrafı çıkartmadan tuvalet tıkanıklığı sorununuzu çözmekteyiz. Kameralı görüntüleme cihazımızın tespit ettiği tıkanıklık, robot cihazımın yardımı ile çözülür. Hedef Tesisat Kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti ile İstanbul‘da hizmet veriyor.

Tuvalet Neden Tıkanır?

  • Islak mendillerin tuvalete atılması tuvalet tıkanıklığına yol açar.
  • Temizlik bezleri, çocuk bezleri, kadın pedleri, plastik poşet gibi tuvalete atmak için uygun olmayan ürünlerin tuvalete atılması tuvalet tıkanmasına sebep olur.
  • Saksı toprağı, bitki kökleri ve yaprakları, kedi kumu gibi atıklar tuvaleti tıkar.
  • Çimento, alçı gibi inşaat malzemelerinin tuvalete dökülmesi tuvalet tıkanmasına yol açar
  • Tuvalet içerisine düşürülen cep telefon, cüzdan gibi cisimler tuvalet tıkanıklığı sorunu yaratırlar.

Yukarıda liste halinde belirtilen sebepler dışında tuvalet tıkanıklığı sorunu yaratan harici sebepler olabilir. En doğru tanıyı koymak ve uygun bir müdahalede bulunabilmek için kameralı görüntüleme cihazı ile tuvalet tıkanıklığı yaşanılan tuvalet görüntülenerek tıkanıklığın sebebi analiz edilmeli ve uygun ekipmanlar ile Kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma çalışması yapılmalıdır.

Tuvalet Tıkandı Ne Yapmam Lazım?

Tuvalet tıkanıklığı sorunu yaşadığınızda öncelikle sorunu gözlemlemelisiniz. Tuvalet tıkanıklığın kısmı bir tıkanıklık ya da su gidişini tamamen engelleyen büyük bir tıkanıklık olduğunu bilmek yapılacak olan müdahalenin ana hattını oluşturur. Eğer tuvalet tıkanıklığı sorununuz kısmı bir tıkanıklık ise bir tuvalet pompası ile tuvalet tıkanıklığı açma işlemi uygulayarak sorununuzu çözmeye çalışabilirsiniz.

Tuvalet pompası ile yaptığınız müdahale sadece tuvalet giderinin giriş deliğine yakın basit tıkanıklar da işe yarayacaktır. Tuvalet giderinin giriş deliğine uzak yerlerde oluşan daha büyük çaplı tuvalet tıkanıklıkları için su tesisatçısı yardımına başvurmanız gerekecektir.

Hedef Tesisat bu konuda gerekli deneyime sahip çalışanları ve iş için kullandığı son teknoloji kameralı görüntüleme cihazı ve robot cihazı ile İstanbul‘un bütün ilçelerine hizmet veren güvenilir bir su tesisatçısıdır.

Kendim Tuvalet Giderimi Açamadım!

Tuvalet pompası ya da tel ile tuvalet tıkanıklığını açma çabaları sadece tuvalet giderinin girişindeki basit tıkanıklar da işe yarar. Tuvalet tıkanıklığı sorununuzu kendiniz çözemediyseniz ve daha fazla taşma yapıyorsa Hedef Tesisat 0 (532) 066 11 42 numarası üzerinde su tesisatçısı hizmeti alabilirsiniz.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Tuvalet Gideri Açma

Tuvalet Geri Taşıyor

Tuvaletiniz geri basıyorsa bunun sebebi ana su gideri borusunda ya da tuvalet logarı içerisinde oluşan tıkanıklıktır. Özellikte apartman içerisinde bulunan dairelerde oluşan tuvalet tıkanıklığı diğer apartman dairelerin de tuvalet geri taşma sorunu oluşturabilir, taşma sadece tuvaletlerden değil lavabo, banyo gider süzgeci gibi atık su borusuna bağlı diğer noktalardan da oluşabilir.

Tuvalet Kokusu Neden Olur?

Kısmı tuvalet tıkanıkları bazen tuvalet kullanımını engellemezken kötü kokuların tuvaletin dışına bütün banyoya hatta bütün eve yayılmasına neden olabilir. Bu kötü koku parfüm, oda tütsüsü ya da oda spreyleri ile sadece üstü kapatılır, bastırılır kötü koku ve moleküler yaşam alanınız içerisinde dolaşmaya ve yaşamaya devam ederler. Banyonuzda, konutunuz içerisinde sürekli bir tuvalet kokusu ya da gider kokusu varsa tuvalet giderinizde, lavabo ve banyo giderinizde bir tıkanıklık olabilir. Zamanında önlem alınmayan tıkanıklar büyüyerek büyük tıkanıklara dönüşebilir, kirli su basmasına sebep olabilir.

İstanbul’un bütün ilçelerine hizmet veren Hedef Tesisat’tan Tuvalet Tıkanıklığı Açma hizmeti alın!

İstanbul‘un bütün ilçelerinde kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti veriyoruz. Hedef Tesisat deneyimli uzman ekibi ile kırmadan, dökmeden tadilat masrafı çıkartmadan tuvalet tıkanıklığı açma işlemi için şu cihazları kullanıyor:

Kameralı Cihazlarla Tıkanıklığı Görüntüleriz!

Tuvalet tıkanıklığı yaşanılan tuvalete müdahale etmeden önce tıkanıklığın sebebi bulunmalıdır. Kameralı cihazlar ile tuvalet gideri görüntülenir, tıkanıklığa sebep olan cisim ya da artıklar incelenir, konumu tespit edilir. Tuvalet tıkanıklığı türüne göre uygun ekipmanlar ile müdahale edilir.

Robot Cihazlarla Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Kameralı görüntüleme cihazı ile incelenen tuvalet tıkanıklığı, tuvalet giderinin en derin bölgelerinde, ince müdahalelere imkanı tanıyan robot yardımı ile kırmadan tuvalet açma işlemi yapılır.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fiyatları ne Kadar ?

Tuvalet tıkanıklığı sorununu yaratan sebepler farklı olduğu gibi farklı müdahaleler gerektirir. Tıkanıklığının konumu ve türü yapılacak çalışmanın süresi ve elbette ücreti için belirleyici bir noktadır. Hedef Tesisat İstanbul‘un bütün ilçelerinde hızlı, kaliteli, güvenilir su tesisatçısı ve kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma hizmetinin en uygun fiyata vermektedir. Ayrıntılı bilgi ve fiyat bilgisi için Hedef Tesisat ile 0 (532) 066 11 42 numarası üzerinde iletişime geçebilirsiniz…

Referanslarımızı ve paylaşımlarımızı incelemek için sosyal medya hesaplarımıza göz atabilirsiniz. İnstagramFacebookTwitterYoutube

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir