Çekmeköy Su Tesisatçısı

Ömerli Su Tesisatçısı

Çekmeköy Ömerli Su Tesisatçısı

Ömerli Su Tesisatçısı Ev, iş yeri, otel, cafe, ofis gibi yaşam alanlarınız da oluşan arıza, bakım, onarımını 30 dakikada servis imkanı ile hizmet veren firmamız Hedef Tesisat Ömerli Tesisatçı olarak hizmet vermektedir. Binalarda oluşan su kaçaklarını kırmadan dökmeden tespit eder. Garantili bir şekilde tadilatını yapmaktayız. Ömerli Lavabo Tıkanıklık Açma tıkalı lavaboları kırmadan dökmeden açıyoruz.

Ömerli Su Tesisatçısı olarak lavabo tıkanıklıkları herkesin kabusu haline gelen tıkanıklar mutfak lavabosu tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, banyo gideri tıkanıklığı vb. gibi tıkanan pimaş borularınızı hiç bir yerde kırma dökme yapmadan hatta pimaş borulara dahi zarar vermeden tıkalı boruları Ömerli Tesisatçı olarak en uygun fiyat garantisi ile açıyoruz.

Ömerli Tesisatçı suyun geçtiği her alanda değerli müşterilerimizin 7/24 yanınızdayız. Hedef Tesisat 14 yıllık deneyimin vermiş olduğu tecrübeye dayanarak güvenilir, hızlı ve geniş servis ağı ile bizlere her zaman Ömerli Su Tesisatçısı 0532 066 11 42 işin ehli ustalardan destek alabilirsiniz. Evinizde veya iş yerinizde oluşan arıza, bakım, onarım, tamirat, tadilat gibi sorunlarınızı Ömerli Tesisatçı olarak hizmet vermekteyiz.

Ömerli Su Tesisatçısı Verdiğimiz Hizmetler

Ömerli Tesisatçısı olarak verdiğimiz hizmetlerde kaliteli malzeme, garantili hizmet sunmaktayız.

 • Su kaçağı tespiti
 • Radyatör montajı
 • Pimaş boru hattı döşeme
 • Pprc (plastik) boru hattı döşeme
 • Kombi montajı
 • Termosifon montajı
 • Robotla tıkanıklık açma
 • Gömme rezervuar tamiri
 • Klozet iç takımı
 • Sifon değişimi
 • Lineer süzgeç montajı
 • Musluk/batarya değişimi
 • Basınç düşürücü montajı
 • Doğalgaz filex değişimi
 • Su sayacı ve vana montajı
 • Şofben montajı
 • Bina dışı pis su hattı
 • Duşa kabin/duş teknesi montajı
 • Bina içi pis su hattı
 • Sıcak/soğuk su hattı döşeme
 • Tuvalet/lavabo montajı

  Ömerli Su Tesisatçısı olarak yaşam alanlarınızda oluşan her türlü sorunlarınızı dinliyor çözüm odaklı çalışmaktayız. Uzman ekibimiz su tesisatı ile ilgili bütün teknik eğitimleri almış olup titiz ve temiz çalışmaktadır.

  Ömerli Tesisatçı gece gündüz demeden geniş mobil servis ağı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Yaptığımız işler Hedef Tesisat garantisi altında olup oluşan her hangi bir arıza da garanti kapsamından faydalanmak tasınız.

  Ömerli Su Tesisatçısı 7/24 hizmet veriyoruz profesyonel ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmayı kendine benimsemiş tesisat alanında uzmanlaşmış Ömerli Tesisatçı olarak hizmet vermekteyiz.

  Ömerli Tesisatçı Hizmetleri

  Firmamız Hedef Tesisat bünyesinde bulunan Ömerli Su Tesisatçısı olarak genç dinamik kadrosu ile yeniliklere açık, yeni nesil teknolojilerini kullanmayı seven yapısı ile %100 müşteri memnuniyeti ön planda tutularak Ömerli Su Tesisatçısı olarak hizmet vermektedir.

  Ömerli Su Tesisatçısı müşterilerimize hızlı ve kesintisiz hizmet sunmaktadır. Profesyonel ekibimiz ile kaliteli, güvenilir ve garantili hizmetlerimizden faydalanabilir ve bizlere her zaman ulaşım sağlayabilirsiniz. Ömerli Su Tesisatçısı 7/24 gece gündüz demeden tesisat sorunlarınızı dinliyor anında çözüm odaklı sonuçlar buluyoruz.

  Ömerli Su Tesisatçısı Hakkında Bilgiler

  Temiz Su Tesisatı

  Hedef Tesisat olarak temiz su hattınızı baştan aşağıya yeniliyor ve bu işlemi sayaçtan kombiye veya termosifona kadar giden hattı pprc (plastik) boru ile döşeme işlemi yapıyoruz. Ömerli Su Tesisatçısı olarak yapılan tüm işlemler garantili olup ve daha sonrasında oluşan tesisat işlerinizde sizlere teknik destek hizmeti veriyoruz.

  Ömerli Su Tesisatçısı fayans, parke, duvarlarınıza zarar vermeden su kaçağını buluyoruz. Fayans altında patlayan temiz su borularınızı son teknoloji cihazlarımızla fayanslara yada parkelere zarar vermeden Ömerli Su Tesisatçısı olarak patlayan boruyu nokta atışı yaparak su kaçağını tespit eder ve kaçağın olduğu yerin onarımını da yapıyoruz. Ömerli Tesisatçı Su Kaçağı Tespiti işinde firmamız 30 dakikada hızlı ve geniş servis ağı ile sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

  Ömerli Tesisatçı olarak temiz su hattı ister sıva üstü, ister sıva altı siz nasıl arzu ederseniz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda Ömerli Su Tesisatçısı olarak pprc (plastik) boru hatlarınızı döşüyoruz. Su tesisatında yaptığımız her iş garantili olup sizlere kaliteli hizmet sunmayı müşteri memnuniyeti odaklı çalışan uzman ekibimiz Ömerli Tesisatçı olarak ekstra maliyetler çıkarmadan her bütçeye uygun fiyatlarla pratik fikirler üreterek hizmet vermektedir. Ömerli Su Tesisatçısı yılların vermiş olduğu tecrübelerin üzerine tecrübe katarak sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

   Ömerli Tıkanıklık Açma
  Ömerli Tesisatçı, Ömerli Gider Açma, Ömerli Tıkanıklık Açma, Ömerli Su Kaçağı Tespiti, Ömerli Lavabo Tıkanıklık Açma

  Pis su Tesisatı

  Ömerli Su Tesisatçısı ev, iş yeri, ofis, otel, cafe vb. yaşam alanlarında bulunan mutfak lavabosu, banyo lavabosu, banyo gideri, tuvalet vb. alanların bina içi pis su hattı, bina dışı pis su hatlarını logara kadar döşenme işlemlerini yapıyoruz. Ömerli Su Tesisatçısı olarak pis su hattında yaptığımız işlemler garantili olup oluşan her hangi bir sıkıntıda sizlere teknik destek vermekteyiz. Firmamız Hedef Tesisat 0532 066 11 42 Ömerli Tıkanıklık Açma 7/24 hizmet veriyoruz.

  Ömerli Su Tesisatçısı hizmeti vermekteyiz. İleride yaşayabileceğiniz mutfak lavabosu tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, banyo gideri tıkanıklığı vb. gibi tıkanmalarda da firmamızın kullanmış olduğu son teknoloji robotlarla hiç bir yeri kırmadan dökmeden oluşan tıkanıklıkları Ömerli Tesisatçı olarak açıyoruz.

  Ömerli Su Tesisatçı olarak sizlere kaliteli malzeme ve güvenilir uzman ekiplerimizle garantili işçilikten ödün vermeyerek sıhhi tesisat olarak su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, mutfak gideri açma, ve bütün tesisat sorunlarınızı Ömerli Tesisatçı garantisi ile 30 dakikada hızlı servis ağı ile Ömerli Su Tesisatçısı olarak sorunlarınızı ortadan kaldırıyoruz.

  Ömerli Su Tesisatçısı 0532 066 11 42 7/24 Hizmet Veren Uzman Kadrosu İle Kaliteli Hizmet Almak İçin Bizlere Her Zaman Ulaşım Sağlayabilirsiniz.

  Su Kaçağı Tespiti

  Hedef Tesisat uzun yılların vermiş olduğu deneyimleri başarıya dönüştürerek bu günlere gelen firmamızın bünyesinde barındırdığı Ömerli Su Kaçağı Tespiti hizmetleri vermektedir. Firmamızın kullanmış olduğu akustik dinleme cihazı ile ev, iş yeri, cafe, otel, ofis vb. alanlarda oluşan su kaçaklarını hiç bir yeri kırmadan dökmeden noktasal olarak buluyoruz.

  Su kaçağını bulduğumuz yerin tamiri, tadilatını garantili bir şekilde yapıyoruz. Ömerli Su Kaçağı Tespiti yapılırken hiç bir yere zarar vermeden oldukça sessiz bir işlemdir günün her hangi bir saati uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

  Ömerli Su Kaçağı Tespiti olarak yaşam alanlarınızda su kaçağı olup olmadığını nasıl anlaşılır. Kullanmış olduğumuz son teknoloji akustik dinlemeli cihazlarla nokta atışı yaparak temiz su tesisatındaki su kaçağını buluyoruz.

  Su Kaçağı Tespitinde Karşılaşabileceğiniz Sorunlar

  Daireniz de su kaçağı mı var? Her zaman ödediğiniz su faturasından daha yüksek su faturasıyla mı karşılaştınız o halde yapmanız gereken evinizde ki bütün muslukların kapalı olduğundan emin olduğunuzda su sayacınızı kontrol etmek olacaktır. Eğer musluklar kapı iken hala daha su sayacı dönmeye devam ediyorsa evinizde su kaçağı vardır demektir. Yapmanız gereken tek şey uzman ekibimizden Ömerli Su Kaçağı Tespiti hizmet almanız gerekiyor.

  Üst kat komşunuzdan su mu akıtıyor? O halde yapmanız gereken tek şey üst kat komşunuzu bilgilendirip evin de su kaçağı tespiti yaptırması gerekiyor. Sizin dairenize suyun akmasını önlemek için su sayacında bulunan vanayı kapatması gerekiyor ki alt kata su akışını bu şekilde engelleyebilir. Komşunuzun yapması gereken tek şey uzman ekibimizden Ömerli Su Kaçağı Tespiti hizmet almanız gerekiyor.

   Ömerli Su Kaçağı Tespiti
  Ömerli Tesisatçı, Ömerli Gider Açma, Ömerli Tıkanıklık Açma, Ömerli Su Kaçağı Tespiti, Ömerli Lavabo Tıkanıklık Açma

  Ömerli Su Kaçağı Tespiti olarak fayans veya parke altındaki borulardan kaçakların oluşması su kaçağı tespitinin bulunmasına engel değildir. Kullanmış olduğumuz akustik dinlemeli cihazlar sayesinde hiç bir yeri kırma dökme yapmadan nokta atışı yaparak su kaçağının olduğu bölgeyi tespit ediyoruz. Tespitini yaptığımız kaçağın tamiratını da Ömerli Su Kaçağı Tespiti olarak yapıyoruz.

  Uzman ekibimiz su kaçağı tespiti ile ilgili eğitimlerini almış olup siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktadır. Profesyonel ekibimiz ile güvenilir, kaliteli malzeme kullanımı ve kaliteli hizmet almak için Hedef Tesisat 0532 066 11 42 bizlerden Ömerli Su Kaçağı Tespiti 7/24 hizmet alabilirsiniz.

  Ömerli Su Tesisatçısı Tıkanıklık Açma

  Ömerli Tıkanıklık Açma olarak ev, iş yeri, otel, ofis, cafe vb. pis su hattındaki pimaş borularda oluşan tıkanmaları son teknolojik robotlarla hiç bir yeri kırmadan dökmeden hatta pimaş borularına dahi zarar vermeden ortalama 15 dakika gibi bir süre ile tıkanan boruları Ömerli Gider Açma olarak açıyor ve sizlere garanti veriyoruz. Uzman ekibimiz tıkanıklık açma eğitimlerini tamamlamış olup siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktadır.

  Yaşam Alanlarınızda Oluşan Tıkanıklıklar

  Mutfak Lavabosu Tıkanıklığı açma

  Mutfak lavabosunda neden tıkanmalar meydana gelir? Mutfak lavabosundaki tıkanmaların sebebi evsel yağ atıkları, evsel yemek atıkları, eğimsiz pimaş boruları veya tuvalet gideri ile mutfak lavabosu giderinin aynı hat üzerinde birleşmesi sonucu dirseklerde birikerek tıkanmalar meydana gelmektedir. Ömerli Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Açma olarak sizlere kaliteli hizmet, güvenilir ekibi ile 30 dakikada hızlı servis imkanı ile hizmet vermekteyiz. Ömerli Tıkanıklık Açma sizlere garantili hizmet sunmaktadır.

   Ömerli Gider Açma
  Ömerli Tesisatçı, Ömerli Gider Açma, Ömerli Tıkanıklık Açma, Ömerli Su Kaçağı Tespiti, Ömerli Lavabo Tıkanıklık Açma

  Lavabo Tıkanıklığı Açma

  Lavaboda neden tıkanmalar meydana gelir? Lavabonun tıkanmasına sebebiyet veren etkenlerden birkaçını söylemek gerekirse lavaboya atılan kıl, saç, sakal, eğimsiz pimaş boruları gibi suda erimeyen cisimlerin dirseklerde birikerek tıkanmalara sebebiyet vermektedir. Ömerli Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Açma olarak tıkanan pimaş borularınızı pimaşlarınıza zarar vermeden açıyoruz.

  Banyo Gideri Tıkanıklığı Açma

  Banyo giderinde neden tıkanmalar meydana gelir? Banyo gideri tıkanmasının nedeni ise; sabun artıkları, eğimsiz pimaş boruları, saç, sakalı, kıl gibi suda erimeyen cisimlerin dirseklerde birikerek tıkanmalara sebebiyet vermektedir bazende bu tıkanmalar açılmadığı taktirde suyun geri tepmesine sebebiyet vermektedir. Ömerli Banyo Gideri Tıkanıklığı Açma 7/24 müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

  Tuvalet Tıkanıklığı Açma

  Tuvalet giderinde neden tıkanmalar meydana gelir? Tuvalet gideri tıkanmalarının sebebi ise; tuvalete atılan ıslak mendil, çocuk bezi, ped, kağıt havlu, eğimsiz pimaş boruları vb. gibi suda erimeyen yabancı cisimlerin dirseklerde birikerek tıkanmalar meydana gelir hatta pis suyun geriye taşması bile olabilir. Ömerli Tuvalet Tıkanıklığı Açma olarak kaliteli, güvenilir hizmet vermekteyiz.

  Ana Gider Tıkanıklığı Açma

  Ana giderlerde neden tıkanmalar meydana gelir? Ana gider tıkanıklıkları eğimsiz pimaş boruları ve suda erimeyen yabancı cisimlerin pimaşlarda bulunan dirseklerde birikerek tıkanmalar meydana gelmektedir. Ömerli Su Tesisatçısı Ana gider Tıkanıklığı Açma olarak gece gündüz demeden uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.

  Gider Açma

  Giderlerde neden tıkanmalar meydana gelir? Daireniz de bulunan pimaş borularının eğimsiz olması veya evsel yağ atıkları, evsel yemek atıkları, ıslak mendil, ped, çocuk bezi, kağıt havlu, poşet, gidere düşürülen telefon, yüzük gibi ziynet eşyalarının giderlerde bulunan dirseklerde birikerek tıkanmalar meydana gelmektedir. Ömerli Gider Açma olarak profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

  • Nalburlarda satılan lavabo açıcıları/sıvı açıcılar hem sizin sağlığınız açısından hemde pimaş borulardaki contaların erimesine sebebiyet vermektedir. Firmamız Hedef Tesisat 0532 066 11 42 hiç bir kimyasal madde kullanmadan son teknoloji robotlarla hiç bir yere zarar vermeden pimaş borularınıza dahi zarar vermeden oluşan tıkanıklıklarınızı Ömerli Su Tesisatçısı olarak 7/24 güvenilir, kaliteli, hızlı ve geniş mobil servis ağı ile hizmet vermekteyiz.

  Referanslarımızı ve paylaşımlarımızı incelemek için sosyal medya hesaplarımıza göz atabilirsiniz. İnstagramFacebookTwitterYoutube

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir