Ataşehir Su Tesisatçısı

Esatpaşa Su Tesisatçısı

Ataşehir Esatpaşa Su Tesisatçısı

Esatpaşa Su Tesisatçısı Ev, iş yeri, otel, cafe, ofis oluşan arıza, bakım, onarımını yapıyoruz. 30 dakika da servis imkanı ile hizmet veren firmamız Hedef Tesisat Esatpaşa Tesisatçı olarak hizmet vermektedir. Binalarda oluşan su kaçaklarını kırmadan dökmeden tespit eder. Garantili bir şekilde tadilatını yapmaktayız. Esatpaşa Lavabo Tıkanıklık Açma tıkalı lavaboları kırmadan dökmeden açıyoruz.

Esatpaşa Su Tesisatçısı olarak lavabo tıkanıklıkları herkesin kabusu haline gelen tıkanıklar mutfak lavabosu tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, banyo gideri tıkanıklığı vb. gibi tıkanan pimaş borularınızı hiç bir yerde kırma dökme yapmadan hatta pimaş borulara dahi zarar vermeden tıkanan boruları Esatpaşa Tesisatçı olarak uygun fiyat garantisi ile açıyoruz.

Esatpaşa Tesisatçı su tesisatının geçtiği her alanda değerli müşterilerimizin 7/24 yanınızdayız. Hedef Tesisat 14 yılı aşkın deneyimlerin vermiş olduğu tecrübelerle güvenilir, hızlı ve geniş servis ağı ile bizlere her zaman Esatpaşa Su Tesisatçısı 0532 066 11 42 uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Evinizde veya iş yerinizde oluşan arıza, bakım, onarım, tamirat, tadilat gibi sorunlarınızı Esatpaşa Tesisatçı olarak hizmet vermekteyiz.

Esatpaşa Su Tesisatçısı Verdiğimiz Hizmetler

Esatpaşa Tesisatçısı olarak verdiğimiz hizmetlerde kaliteli malzeme, garantili hizmet sunmaktayız.

 • Robotla tıkanıklık açma
 • Su kaçağı tespiti
 • Klozet iç takımı
 • Sifon değişimi
 • Lineer süzgeç montajı
 • Gömme rezervuar tamiri
 • Basınç düşürücü montajı
 • Doğalgaz filex değişimi
 • Musluk/batarya değişimi
 • Radyatör montajı
 • Pimaş boru hattı döşeme
 • Pprc (plastik) boru hattı döşeme
 • Kombi montajı
 • Su sayacı ve vana montajı
 • Şofben montajı
 • Bina dışı pis su hattı
 • Termosifon montajı
 • Sıcak/soğuk su hattı döşeme
 • Tuvalet/lavabo montajı
 • Duşa kabin/duş teknesi montajı
 • Bina içi pis su hattı

Esatpaşa Su Tesisatçısı olarak yaşam alanlarınızda oluşan her türlü sorunlarınızı dinliyor çözüm odaklı çalışmaktayız. Uzmanlarımız su tesisatı ile ilgili bütün teknik eğitimleri almış olup titiz ve temiz çalışmaktadır.

Esatpaşa Tesisatçı 7 gün 24 saat gece gündüz demeden geniş mobil servis ağı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Yaptığımız işler Hedef Tesisat garantisi altında olup oluşan her hangi bir arıza da garanti kapsamından faydalanmak tasınız.

Esatpaşa Su Tesisatçısı 7/24 hizmette olan ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmayı kendine benimsemiş tesisat alanında uzmanlaşmış Esatpaşa Tesisatçı olarak hizmet vermekteyiz.

Esatpaşa Tesisatçı Hizmetleri

Firmamız Hedef Tesisat bünyesinde bulunan Esatpaşa Su Tesisatçısı olarak genç dinamik kadrosu ile yeni nesil teknolojilerini kullanmayı seven yapısı ile müşteri memnuniyeti ön planda tutularak Esatpaşa Su Tesisatçısı olarak hizmet vermektedir.

Esatpaşa Su Tesisatçısı sizlere hızlı ve kesintisiz hizmet sunmaktadır. Profesyonel ekibimiz ile kaliteli, güvenilir ve garantili hizmetlerimizden faydalanabilir ve bizlere her zaman ulaşım sağlayabilirsiniz. Esatpaşa Su Tesisatçısı yılın 365 günü gece gündüz demeden tesisat sorunlarınızı dinliyor anında çözüm odaklı sonuçlar buluyoruz.

Esatpaşa Su Tesisatçısı Hakkında Bilgiler

Temiz Su Tesisatı

Hedef Tesisat olarak temiz su hattını yeniliyor ve bu işlemi su sayacından kombiye veya termosifona kadar giden hattı pprc (plastik) boru ile döşeme işlemi yapıyoruz. Esatpaşa Su Tesisatçısı olarak yapılan tüm işlemler garantili olup ve daha sonrasında oluşan tesisat işlerinizde sizlere teknik destek hizmeti veriyoruz.

Esatpaşa Su Tesisatçısı fayans, parke, duvarlarınıza zarar vermeden su kaçağını buluyoruz. Fayans altında patlayan temiz su borularınızı son teknoloji cihazlarımızla fayanslara yada parkelere zarar vermeden Esatpaşa Su Tesisatçısı olarak patlayan boruyu nokta atışı yaparak su kaçağını tespit eder ve kaçağın olduğu yerin onarımını da yapıyoruz. Esatpaşa Tesisatçı Su Kaçağı Tespiti işinde firmamız 30 dakikada hızlı ve geniş servis ağı ile sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

 Esatpaşa Tıkanıklık Açma
Esatpaşa Tesisatçı, Esatpaşa Gider Açma, Esatpaşa Tıkanıklık Açma, Esatpaşa Su Kaçağı Tespiti, Esatpaşa Lavabo Tıkanıklık Açma

Esatpaşa Tesisatçı olarak temiz su hattı ister sıva üstü, ister sıva altı siz nasıl arzu ederseniz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda Esatpaşa Su Tesisatçısı olarak pprc (plastik) boru hatlarınızı döşüyoruz. Su tesisatında yaptığımız her iş garantili olup sizlere kaliteli hizmet sunan %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan uzman ekibimiz Esatpaşa Tesisatçı olarak ekstra maliyetler çıkarmadan uygun fiyatlarla pratik fikirler üreterek hizmet vermektedir. Esatpaşa Su Tesisatçısı yılların vermiş olduğu tecrübelerin üzerine tecrübe katarak sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Pis su Tesisatı

Esatpaşa Su Tesisatçısı ev, iş yeri, ofis, otel, cafe vb. yaşam alanlarında bulunan mutfak lavabosu, banyo lavabosu, banyo gideri, tuvalet vb. alanların bina içi pis su hattı, bina dışı pis su hatlarını logara kadar döşenme işlemlerini yapıyoruz. Esatpaşa Su Tesisatçısı olarak pis su hattında yaptığımız işlemler garantili olup oluşan her hangi bir sıkıntıda sizlere teknik destek vermekteyiz. Firmamız Hedef Tesisat 0532 066 11 42 Esatpaşa Tıkanıklık Açma 7/24 hizmetinizdeyiz.

Esatpaşa Su Tesisatçısı hizmeti vermekteyiz. İleride yaşayabileceğiniz mutfak lavabosu tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, banyo gideri tıkanıklığı vb. gibi tıkanmalarda da firmamızın kullanmış olduğu son teknoloji robotlarla hiç bir yeri kırmadan dökmeden oluşan tıkanıklıkları Esatpaşa Tesisatçı olarak açıyoruz.

Esatpaşa Su Tesisatçı olarak sizlere kaliteli malzeme ve güvenilir uzman ekiplerimizle garantili işçilikten ödün vermeyerek sıhhi tesisat olarak su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, mutfak gideri açma, ve bütün tesisat sorunlarınızı Esatpaşa Tesisatçı garantisi ile 30 dakikada hızlı servis ağı ile Esatpaşa Su Tesisatçısı olarak sorunlarınızı ortadan kaldırıyoruz.

Esatpaşa Su Tesisatçısı 0532 066 11 42 7/24 Hizmet Veren Uzman Kadrosu İle Kaliteli Hizmet Almak İçin Bizlere Her Zaman Ulaşım Sağlayabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti

Hedef Tesisat uzun yılların vermiş olduğu deneyimleri başarıya dönüştürerek bu günlere gelen şirketimiz bünyesinde barındırdığı Esatpaşa Su Kaçağı Tespiti hizmetleri vermektedir. Firmamızın kullanmış olduğu akustik dinleme cihazı ile ev, iş yeri, cafe, otel, ofis vb. alanlarda oluşan su kaçaklarını hiç bir yeri kırmadan dökmeden noktasal olarak buluyoruz.

 Esatpaşa Su Kaçağı Tespiti
Esatpaşa Tesisatçı, Esatpaşa Gider Açma, Esatpaşa Tıkanıklık Açma, Esatpaşa Su Kaçağı Tespiti, Esatpaşa Lavabo Tıkanıklık Açma

Su kaçağını bulduğumuz yerin tamiri, tadilatını garantili bir şekilde yapıyoruz. Esatpaşa Su Kaçağı Tespiti yapılırken hiç bir yere zarar vermeden oldukça sessiz bir işlemdir günün her hangi bir saati uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Esatpaşa Su Kaçağı Tespiti olarak binalar da su kaçağı olup olmadığını nasıl anlaşılır. Kullanmış olduğumuz son teknoloji akustik dinlemeli cihazlarla nokta atışı yaparak temiz su tesisatındaki su kaçağını buluyoruz.

Su Kaçağı Tespitinde Karşılaşabileceğiniz Sorunlar

Üst kat komşunuzdan su mu akıtıyor? O halde yapmanız gereken tek şey üst kat komşunuzu bilgilendirip evin de su kaçağı tespiti yaptırması gerekiyor. Sizin dairenize suyun akmasını önlemek için su sayacında bulunan vanayı kapatması gerekiyor ki alt kata su akışını bu şekilde engelleyebilir. Komşunuzun yapması gereken tek şey uzman ekibimizden Esatpaşa Su Kaçağı Tespiti hizmet almanız gerekiyor.

Daireniz de su kaçağı mı var? Her zaman ödediğiniz su faturasından daha yüksek su faturasıyla mı karşılaştınız o halde yapmanız gereken evinizde ki bütün muslukların kapalı olduğundan emin olduğunuzda su sayacınızı kontrol etmek olacaktır. Eğer musluklar kapı iken hala daha su sayacı dönmeye devam ediyorsa evinizde su kaçağı vardır demektir. Yapmanız gereken tek şey uzman ekibimizden Esatpaşa Su Kaçağı Tespiti hizmet almanız gerekiyor.

Esatpaşa Su Kaçağı Tespiti olarak fayans veya parke altındaki borulardan kaçakların oluşması su kaçağı tespitinin bulunmasına engel değildir. Kullanmış olduğumuz akustik dinlemeli cihazlar sayesinde hiç bir yeri kırma dökme yapmadan nokta atışı yaparak su kaçağının olduğu bölgeyi tespit ediyoruz. Tespitini yaptığımız kaçağın tamiratını da Esatpaşa Su Kaçağı Tespiti olarak yapıyoruz.

Uzman ekibimiz su kaçağı tespiti ile ilgili eğitimlerini almış olup siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktadır. Uzman ekibimiz ile güvenilir, kaliteli malzeme kullanımı ve kaliteli hizmet almak için Hedef Tesisat 0532 066 11 42 bizlerden Esatpaşa Su Kaçağı Tespiti 7/24 hizmet alabilirsiniz.

Esatpaşa Su Tesisatçısı Tıkanıklık Açma

Esatpaşa Tıkanıklık Açma olarak ev, iş yeri, otel, ofis, cafe vb. pis su hattındaki pimaş borularda oluşan tıkanmaları son teknolojik robotlar ile hiç bir yeri kırmadan dökmeden hatta pimaş borularına dahi zarar vermeden ortalama 15 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tıkanan boruları Esatpaşa Gider Açma olarak açıyor ve sizlere garanti veriyoruz. Uzman ekibimiz tıkanıklık açma eğitimlerini tamamlamış olup siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktadır.

Yaşam Alanlarınızda Oluşan Tıkanıklıklar

 Esatpaşa Gider Açma
Esatpaşa Tesisatçı, Esatpaşa Gider Açma, Esatpaşa Tıkanıklık Açma, Esatpaşa Su Kaçağı Tespiti, Esatpaşa Lavabo Tıkanıklık Açma

Mutfak Lavabosu Tıkanıklığı açma

Mutfak lavabosunda neden tıkanmalar meydana gelir? Mutfak lavabosundaki tıkanmaların sebebi evsel yağ atıkları, evsel yemek atıkları, eğimsiz pimaş boruları veya tuvalet gideri ile mutfak lavabosu giderinin aynı hat üzerinde birleşmesi sonucu dirseklerde birikerek tıkanmalar meydana gelmektedir. Esatpaşa Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Açma olarak sizlere kaliteli hizmet, güvenilir ekibi ile 30 dakikada hızlı servis imkanı ile hizmet vermekteyiz. Esatpaşa Tıkanıklık Açma sizlere garantili hizmet sunmaktadır.

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavaboda neden tıkanmalar meydana gelir? Lavabonun tıkanmasına sebebiyet veren etkenlerden birkaçını söylemek gerekirse lavaboya atılan kıl, saç, sakal, eğimsiz pimaş boruları gibi suda erimeyen cisimlerin dirseklerde birikerek tıkanmalara sebebiyet vermektedir. Esatpaşa Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Açma olarak tıkanan pimaş borularınızı pimaşlarınıza zarar vermeden açıyoruz.

Ana Gider Tıkanıklığı Açma

Ana giderlerde neden tıkanmalar meydana gelir? Ana gider tıkanıklıkları eğimsiz pimaş boruları ve suda erimeyen yabancı cisimlerin pimaşlarda bulunan dirseklerde birikerek tıkanmalar meydana gelmektedir. Esatpaşa Su Tesisatçısı Ana gider Tıkanıklığı Açma olarak gece gündüz demeden uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Banyo Gideri Tıkanıklığı Açma

Banyo giderinde neden tıkanmalar meydana gelir? Banyo gideri tıkanmasının nedeni ise; sabun artıkları, eğimsiz pimaş boruları, saç, sakalı, kıl gibi suda erimeyen cisimlerin dirseklerde birikerek tıkanmalara sebebiyet vermektedir bazende bu tıkanmalar açılmadığı taktirde suyun geri tepmesine sebebiyet vermektedir. Esatpaşa Banyo Gideri Tıkanıklığı Açma 7/24 müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet giderinde neden tıkanmalar meydana gelir? Tuvalet gideri tıkanmalarının sebebi ise; tuvalete atılan ıslak mendil, çocuk bezi, ped, kağıt havlu, eğimsiz pimaş boruları vb. gibi suda erimeyen yabancı cisimlerin dirseklerde birikerek tıkanmalar meydana gelir hatta pis suyun geriye taşması bile olabilir. Esatpaşa Tuvalet Tıkanıklığı Açma olarak kaliteli, güvenilir hizmet vermekteyiz.

Gider Açma

Giderlerde neden tıkanmalar meydana gelir? Daireniz de bulunan pimaş borularının eğimsiz olması veya evsel yağ atıkları, evsel yemek atıkları, ıslak mendil, ped, çocuk bezi, kağıt havlu, poşet, gidere düşürülen telefon, yüzük gibi ziynet eşyalarının giderlerde bulunan dirseklerde birikerek tıkanmalar meydana gelmektedir. Esatpaşa Gider Açma olarak profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

 • Nalburlarda satılan lavabo açıcıları/sıvı açıcılar hem sizin sağlığınız açısından hemde pimaş borulardaki contaların erimesine sebebiyet vermektedir. Firmamız Hedef Tesisat 0532 066 11 42 hiç bir kimyasal madde kullanmadan son teknoloji robotlarla hiç bir yere zarar vermeden pimaş borularınıza dahi zarar vermeden oluşan tıkanıklıklarınızı Esatpaşa Su Tesisatçısı olarak 7/24 güvenilir, kaliteli, hızlı ve geniş mobil servis ağı ile hizmet vermekteyiz. Hedef Tesisat bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Referanslarımızı ve paylaşımlarımızı incelemek için sosyal medya hesaplarımıza göz atabilirsiniz. İnstagramFacebookTwitterYoutube

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir