Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti Genel de su kaçakları bazen büyük kaçaklar bazen ise küçük sızıntı şeklinde kaçaklar oluşur. Su kaçakların da su sızıntıları gözle  görülmediği için tespit edebilmek pek mümkün olmamaktadır. Peki ev, iş yeri vb. yaşam alanların da kaçak su tespiti olup olmadığını anlamının bir kaç yolu vardır.

Her zaman ödediğiniz su faturasından daha yüksek fatura ödemeye başladıysanız eviniz de veya iş yeriniz de su kaçağı olduğu sinyallerini vermektedir. Bir diğeri ise yaşam alanınız da bulunan bütün musluklar kapalı iken su sayacınızı kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer su sayacınız hiç bir musluk açık olmadığı halde dönmeye devam ediyorsa eviniz de veya iş yeriniz de su kaçağı\kaçak su olduğu sinyallerini vermektedir.

Firmamız Hedef Tesisat son teknoloji cihazlar ile eviniz de veya iş yeriniz de oluşan su kaçağını tespit ederek oluşan arızaları nokta atışı yapar ve onarımını da Hedef Tesisat garantisi ile garantili bir şekilde tamiratını yapmaktadır.

Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Akustik dinlemeli cihazlar ile ev, iş yeri vb yapı alanların da oluşan su kaçağını hiç bir yeri kırmadan dökmeden hatta parke, fayans vb. alanlara zarar vermeden su kaçağı tespiti işlemini yapıyoruz. Firmamız Hedef Tesisat 30 dakika da servis imkanı ve uzman ekip ile sizlere destek vermektedir. Uzman ekibimiz oluşan sorunları dinleyerek sonuç odaklı çalışmaktadır. Su kaçağı tespiti işlemi oldukça sessiz bir işlemdir günün her saati fark etmeksizin bizlerden 0532 066 11 42 destek alabilirsiniz.

Her zaman ödediğim su faturalarından daha yüksek faturalar ödemeye başladım ne yapmalıyım?

  • Bütün musluklarınız kapalı olduğu halde su sayacınızı kontrol etmeniz gerekiyor. Su kaçağı olmayan bir yapı da bütün musluklar kapalı iken su sayacı dönmez. Eğer musluklarınız kapalı olduğu halde hala daha su sayacınız dönüyorsa eviniz de veya iş yeriniz de su kaçağı olduğunun sinyalini vermektedir. Su Kaçağı Tespitçisi uzman ekibimiz ile destek almanız gerekiyor.

Tavanım da su damlacıkları oluşuyor ne yapmalıyım?

  • Bu su kaçağı sizin daireniz ile alakalı bir durum değil. Üst katınız da oturan komşunuzu bilgilendirip evinde su kaçağı olup olmadığına baktırması gerekiyor. Su akıntısını önlemek için ise su sayacında bulunan vanayı kapatarak alt kata su sızıntısını önleyebilir. Cihazla Su Kaçağı Tespiti için uzman ekibimiz den teknik destek alması gerekiyor.
Su Kaçağı Tespitçisi

Su Kaçağı Tespitçisi, Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespit edilirken hiç bir yeri kırmadan dökmeden yaşam alanlarınız da oluşan su kaçaklarını yeni nesil akustik dinlemeli cihazlar ile su kaçağını nokta atışı yaparak buluyoruz. Cihazlarla su kaçağı tespiti yapılırken oldukça sessiz bir işlem olup günün her saati uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Hedef Tesisat 0532 066 11 42 7/24 Hizmet Veren Profesyonel Ekibimiz İle Kaliteli Hizmet Almak İçin Bizlere Her Zaman Ulaşım Sağlayabilirsiniz.

Kaçak su tespiti yapılırken fayans veya parke altındaki borulardan kaçakların oluşması su kaçağı tespitinin bulunmasına engel değildir. Firmamızın kullanmış olduğu akustik dinlemeli cihazlar sayesinde hiç bir yeri kırma dökme yapmadan nokta atışı yaparak su kaçağının olduğu bölgeyi tespit ediyoruz. Tamiratını da Hedef Tesisat garantisi ile onarımını da yapıyoruz.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti, Su Kaçağı Tespit

Su kaçaklarının oluşmasının sebepleri; kalitesiz malzeme kullanımı, kötü işçilik, yanlış kaynak, eskiyen boruların çatlaması vb. sebeplerden oluşmaktadır. Hedef Tesisat 30 dakikada servis imkanı veren uzman ekibi ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. İşin ehli ustalarımızda 7/24 teknik destek alabilirsiniz. Hedef Tesisat bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Referanslarımızı ve paylaşımlarımızı incelemek için sosyal medya hesaplarımıza göz atabilirsiniz. İnstagramFacebookTwitterYoutube

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir