Su Tesisatçısı

Tesisatçı

Tesisatçı

Tesisatçı yapı alanlarınız da oluşan tamirat, tadilat işleriniz de 30 dakika da servis imkanı ile hizmet veren Hedef Tesisat profesyonel ekibi ile gece gündüz demeden sizlere hizmet vermekteyiz. Su Tesisatçısı olarak da hizmet veren ekibimiz gerek su tesisatı, gerekse tadilat işleriniz de garantili hizmet veriyoruz. Hedef Tesisat kaliteli malzeme kullanımı, kaliteli hizmet sunmayı kendine benimsemiş firmamız için müşteri memnuniyeti ön plandadır.

30 dakika da hızlı ve geniş mobil servis ağı ile hizmet veren firmamız 7/24 gece gündüz demeden tüm tesisat sorunlarınızı dinliyor anında çözüm odaklı sonuçlar üreterek sizlere ekstra maliyetler çıkarmadan hizmet sunmaktadır. İşin ehli ustalarımız temiz ve titiz çalışmakta olup su tesisatı eğitimleri almış işlerinde profesyonelleşmiş ustalar ile hizmet vermekteyiz. Şirketimiz Hedef Tesisat 0532 066 11 42 uzman ekiplerimiz ile kaliteli hizmet veriyoruz bizlerden günün her hangi bir saati fark etmeksizin destek alabilirsiniz.

Tesisatçı Ne İş Yapar

Ev, iş yeri vb. yaşam alanların da bulunan temiz suyun başlangıcından su tesisatının kullanım alanına kadar olan kısmının döşenmesine denir. Oluşan problemler ve su tesisatı döşeme işlemlerine tesisatçı, sıhhi tesisatçı, su tesisatçısı denir. Su Tesisatı işinizi yapmak için gelen ustalarımız öncelikle tesisat işin yapılacağı yerin keşfi yapılarak kendisine malzeme listesi oluşturmakla işine başlamaktadır. Uzman ekibimiz temiz/pis su tesisatınızı sorunsuz bir şekilde yaparak müşteri memnuniyeti ile çalışarak işin bitimini teslim etmektedir.

Sıhhi Tesisat

Tesisatçı, Su Tesisatçısı, Sıhhi Tesisat, Tıkanıklık Açma, Gider Açma, Su Kaçağı Tespiti, Sıhhi Tesisat

İçme suyu diye adlandırdığımız suya temiz su tesisatı denir. Pis su tesisatı dediğimiz de bina içi ve bina dışına döşenen hattın logara aktarılması işlemine pis su tesisatı denir. Temiz su tesisatın da sıcak\soğuk su tesisatı olarak gruplandırılır. Su sayacından başlayarak lavabo, kalorifer, banyo, tuvalet vb. yerlere pprc (plastik) boru ile su tesisatı döşeme işlemi yapılır. Gerekli batarya, lavabo, tuvalet, duşa kabin ve aksesuarların montaj işlemi gerçekleştirilerek teslimat yapılır. Pis su tesisatın da da bina içinde tuvalet, lavabo, banyo, çamaşır\bulaşık makinesi giderleri için pimaş borular döşenir ve bina dışı pis su hattın da da yağmurluk gideri ve bina ana gider tesisatı döşenerek logara aktarılır.

Uzman ekibimiz işlerinde profesyonel olmuş kaliteli malzeme kullanımı ve Hedef Tesisat garantisi ile hizmet vererek müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.  7 gün 24 saat 0532 066 11 42 uzman ekibimizden hizmet alabilirsiniz.

Tesisat Tamirleri Nelerdir

Ev, iş yeri gibi yaşam alanların da oluşan arızalar da sizlere teknik destek vererek 7/24 Tesisatçı hizmeti vermekteyiz.

 • Patlayan, eskiyen veya çatlayan borular da su tesisatçısı yardımı alarak oluşan arızanın daha fazla sizlere maliyet çıkarmadan uzman ekibimiz analiz ederek patlayan borunun tamiratını yapar ve sizlere kaliteli hizmet vermekteyiz. İşinde profesyonel olmuş ekibimiz gerekli teknik eğitimleri almış olup sizlere güvenir hizmet sunmaktadır.
 • Su Tesisatın da yapılan işleriniz Hedef Tesisat garantisi ile hizmet almaktasınız. Sonrasında yaşayabileceğiniz her hangi bir sorunda sizlere teknik destek vermekteyiz. Ayrıca sadece tesisatçı\su tesisatçısı işlerinin yanı sıra Robotla Tıkanıklık Açma ve Su Kaçağı Tespiti işlerininde de hizmetleri de vermekteyiz.

Tesisatçı Verdiğimiz Hizmetler

 • Robot ile tıkanıklık açma
 • Su kaçağı tespiti
 • Musluk/batarya değişimi
 • Su sayacı/vana ve basınç düşürücü montajı
 • Kalorifer/radyatör montajı
 • Kombi/termosifon montajı
 • Lavabo/tuvalet montajı
 • Duşa kabin/duş teknesi montajı
 • Pprc (plastik)/pimaş boru tesisatı döşeme
 • Bina içi/bina dışı pis su tesisatı döşeme
 • Gömme rezervuar tamiri
 • Klozet iç takımı değişimi
 • Sıcak/soğuk su tesisatı döşeme vb. işlemlerinizde kaliteli malzeme kullanımı ve kaliteli işçilik ile hizmet vermekteyiz.

Hedef Tesisat yılların vermiş olduğu tecrübeler ile bugünlere gelerek müşterilerimize kaliteli, güvenilir ve garantili hizmet vermekteyiz. Oluşan her herhangi bir tamirat/tadilat gibi işlerinizde su tesisatçısı olarak yanınızdayız.

Tesisatçı 0532 066 11 42 7/24 Hizmet Veren Profesyonel Ekibimiz İle Kaliteli Hizmet Almak İçin Bizlere Her Zaman Ulaşım Sağlayabilirsiniz.

Sihhi Tesisatçı

Tesisatçı, Su Tesisatçısı, Sıhhi Tesisat, Tıkanıklık Açma, Gider Açma, Su Kaçağı Tespiti, Sıhhi Tesisat

Firmamız yeni nesil teknolojileri kullanarak siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunuyoruz. Kendini geliştiren, yeniliklere açık ve teknolojiye ayak uydurarak sizlere ekstra maliyetler çıkarmadan bütün tesisat sorunlarınızı çözerek garantili hizmet vermekteyiz. Oluşan her hangi bir arıza, bakım, onarım, tamirat, tadilat işleriniz de bizlerden kaliteli hizmet almaktasınız. 7/24 günün her hangi bir saati fark etmeksizin sizlere 30 dakika da hızlı ve geniş mobil servis ağı ile uzman ekibimiz ile garantili işçilik veriyoruz. Hedef Tesisat bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Referanslarımızı ve paylaşımlarımızı incelemek için sosyal medya hesaplarımıza göz atabilirsiniz. İnstagramFacebookTwitterYoutube

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir